Pro akreditovanou vývojovou zkušebnu firmy Altran CZ, hledáme nového kolegu pro posílení týmu našich zkušebních techniků/ inženýrů.

Zkušební elektroinženýr

Náplň práce elektroinženýra u nás:

  • Připravuje a realizuje vývojové zkoušky na širokém spektru komponent převážně pro automotivel se zaměřením na díly elektrické a elektronické výbavy.
  • Navrhuje a stále rozvíjí zkušební metodiky v oblastech elektrických, mechanických, klimatických a vibračních zkoušek převážně z automobilového průmyslu.
  • Přezkoumává technické požadavky zadání zkoušek.
  • Sbírá dat, vyhodnocuje průběh a výsledky zkoušek včetně zpracování protokolů o zkoušce.
  • Spravuje a udržuje zkušební zařízení a vybavení laboratoře.
  • Samostatně vede projekty vývojových zkoušek, komunikuje se zákazníky.
  • Spolupracuje v týmu při komplexnějších vývojových projektech.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření (nejlépe elektro nebo strojní).
  • Oceníme zkušenosti z oblasti měření a regulace, automatizace, slaboproudé techniky.
  • Schopnost samostatně vyhledat a navrhnout řešení zadaných úkolů.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Znalost kancelářského MS Office.
  • Manuální zručnost.
  • Komunikativní osobnost s aktivním přístupem a chutí k práci.
  • Pečlivost, svědomitost, schopnost převzít zodpovědnost za vlastní práci.
  • Znalost angličtiny, nebo němčiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mladém kolektivu na projektech pro evropské automobilky a jejich dodavatele.
  • Příležitost k osobnímu rozvoji a vzdělávání (jazykové kurzy a odborná školení).
  • Skvělý tým spolupracovníků, kteří rádi pomohou se zapracováním.
  • Pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené.
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění.

Výhodou:

  • Znalosti v oblasti metodik měření fyzikálních veličin a vyhodnocení naměřených dat.
  • Praktické zkušenosti s měřicí technikou.
  • Praktické zkušenosti s používáním nástrojů National Instruments, SW Labview.
  • Zájem o obory mechanika, materiály, sběr dat, měření a řízení.

Nástup k 1.2.2019

Místo pracoviště:

  • Hořice

Informace o pozici

Místo pracoviště

Příčná 2071, 508 01  Hořice-Libonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Altran CZ

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Altran CZ
Lenka Vyhlídalová
Příčná 2071
508 01  Hořice
ČR